Doznaj nieograniczonej swobody

\ w kuchni

\ Ostróda \ Olsztyn \ Gdańsk \ Warszawa

ostródzki producent mebli na miarę

Pozwól sobie na odrobine szaleństwa w swojej nowej

\ kuchni

Wiemy jak dużym wydarzeniem w życiu człowieka jest remont, przeprowadzka czy budowa nowego domu. Dlatego jako firma dokładamy wszelkich starań aby etap wyboru mebli przebiegł sprawnie i przyjemnie.  Współpracujemy z czołowymi producentami płyt laminowanych, okuć meblowych oraz producentem frontów lakierowanych aby sprostać wymaganiom każdego klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować meble zarówno klientom którym zależy przede wszystkim na jakości i czasie realizacji, ale także tym którzy chcą wydać trochę mniej. 

Niezależnie od wielkości zamówienia, zawsze podchodzimy do klienta indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby wykonywane przez nas meble sprostały Waszym oczekiwaniom. 

Na rynku istniejemy już 23 lata, mamy za sobą tysiące zrealizowanych zamówień i setki zadowolonych klientów. Współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi ale również z wieloma firmami dla których wykonujemy meble biurowe ale i nie tylko. W naszej historii realizowaliśmy zamówienia chociażby na statki.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wielu nietypowym realizacją. Zapraszamy do współpracy.

Wizualizacje - dzięki posiadanemu programowi do tworzenia wizualizacji, jesteśmy w stanie zaprezentować, już na samym początku, jak będą wyglądać Wasze wymarzone meble. Dzięki temu nic Was nie zaskoczy. Do każdej wizualizacji możecie wprowadzać dowolną ilość poprawek, aż do czasu podpisania umowy. Pierwszy projekt otrzymujecie maksymalnie po dwóch tygodniach od pomiaru, a poprawki wprowadzamy na bieżąco, dzięki czemu otrzymujecie je praktycznie tego samego dnia.

RAZEM STWÓRZMY COŚ PIĘKNEGO

Kuchnia - przez niektórych określana jako serce domu. To tutaj rano przed wyjściem do pracy czy szkoły spotyka się cała rodzina aby wspólnie zjeść śniadanie lub po całym dniu wspólnie spędzić porę obiadową. Spędzamy tutaj bardzo dużo czasu, dlatego warto zadbać o wnętrze aby czuć się tu komfortowo. Pomożemy Ci o to zadbać. Możesz liczyć na naszych pracowników na każdym etapie współpracy, od projektu do zakończenia realizacji, a nawet dłużej :) 

Szafy i garderoby. Nasze hasło to: Nie ma małych pomieszczeń, są tylko źle zagospodarowane. Możesz być pewny, że dołożymy wszelkich starań aby zagospodarować twoją przestrzeń jak najlepiej jednocześnie dbając o wygląd mebli. Ponieważ muszą one być nie tylko funkcjonalne ale również dobrze wyglądać. Pomaga nam w tym wykwalifikowana kadra pracowników oraz wieloletnie doświadczenie.

Meble biurowe - im lepiej zorganizowane miejsce do pracy, ty jest ona przyjemniejsza oraz wykonywane zadanie zajmuje nam mniej czasu. Chyba bardziej nie musimy przekonywać do tego aby zadbać o nią jak najlepiej. Nasi pracownicy pomogą ci zaaranżować przestrzeń do pracy w taki sposób aby była przede wszystkim funkcjonalna i wygodna ale także cieszyła oko. 

Meble pokojowe - otoczenie w jakim przebywamy wpływa na nasze samopoczucie. Aby dobrze odpocząć należy robić to w przyjaznym otoczeniu, na które składają się m.in. meble. Meble pokojowe wykonywane na miarę pozwalają Ci stworzyć praktycznie wszystko, od kształtu po kolor.  Warto zainwestować w swoje samopoczucie i komfort.

Realizacje niestandardowe - dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wielu wyzwaniom. wykonywaliśmy wiele nietypowych realizacji, m.in. meble na statki, wybudowy kapsuł hiperbarycznych, zabudowy wewnętrzne samochodów dostawczych, czy zabudowy ścian z płyty laminowanej w blokach. Jeśli masz jakiś pomysł i nie wiesz jak go zrealizować to my Ci pomożemy.

Meble łazienkowe - nawet najmniejsze łazienki można zagospodarować w ciekawy sposób. Nie wiesz jak to zrobić? Zgłoś się do nasz, a na pewno Ci pomożemy.

Przedsiębiorstwo godne zaufania

Wyróżnienie Konsumenta 2020

Kontakt:

603 179 050

607 107 837

biuro.eljotmebel@gmail.com

adres: 14 - 100 Ostróda, ul. Składowa 11

  • Facebook - Czarny Krąg
  • Instagram - Czarny Krąg
sklep mięsny1